Rodžers federers

Džokovičs dramatiskā cīņā apspēlē Federeru un triumfē Vimbldonā 07.07.2014

Par Vimbldonas tenisa turnīra uzvarētāju svētdien otro reizi karjerā kļuva serbs Novāks Džokovičs, kurš ar 6-7 (7:9), 6-4, 7-6 (7:4), 5-7, 6-4 apspēlēja septiņkārtējo šī turnīra uzvarētāju Rodžeru Federeru no Šveices, ziņo LETA.

Gulbis: Stahovskis parādīja, kāpēc pērn Vimbldonā uzvarēja Federeru 26.06.2014

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis pēc zaudējuma Serhijam Stahovskim no Ukrainas aizvadītajā Vimbldonas čempionāta otrās kārtas mačā atzinis pretinieka pārspēku un atgādinājis, ka pirms gada šajā turnīrā viņš pārspēja titulēto šveicieti Rodžeru Federeru, ziņo LETA.

Gulbis dramatiskā cīņā uzvar Federeru 02.06.2014

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis svētdien Francijas atklātā čempionāta ceturtās kārtas jeb astotdaļfināla mačā skaistā piecu setu spēlē uzveica slaveno šveicieti Rodžeru Federeru.

Nadals 'Australian Open' pusfinālā trīs setos uzvar Federeru 24.01.2014

Par otro Austrālijas atklātā tenisa čempionāta finālistu piektdien kļuva turnīra pirmā rakete Rafaels Nadals no Spānijas.

Federers sakauj Mareju un 34.reizi iekļūst 'Grand Slam' pusfinālā 22.01.2014

Savu 34. "Grand Slam" turnīra pusfinālu trešdien sasniedza šveicietis Rodžers Federers, kurš Austrālijas atklātā tenisa čempionāta ceturtdaļfinālā ar rezultātu 6-3, 6-4, 6-7 (6:8), 6-3 uzvarēja britu Endiju Mareju.

Gulbis pēc neveiksmes sezonas pēdējā turnīrā saglabā pozīciju ATP rangā 04.11.2013

Latvijas tenisists Ernests Gulbis pirmdien publicētajā ATP ranga sarakstā saglabājis 24.pozīciju.

Federers šokējoši zaudē Robredo 03.09.2013

Ņujorkā arī šogad nebūs Rafaela Nadala un Rodžera Federera spēles.

Sensacionāli pārtrūkst Federera fenomenālā panākumu sērija 27.06.2013

Sensacionāli no Vimbldonas čempionāta trešdien izstājās kādreizējais pasaules ranga līderis, septiņkārtējais turnīra čempions Rodžers Federers, kurš tādējādi pārtrauca savu fenomenālo panākumu sēriju "Grand Slam" turnīros.

Gulbis pakāpies par piecām vietām ATP pasaules rangā 04.02.2013

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis jaunākajā ATP pasaules rangā, kas publicēts pirmdien, pakāpies par piecām pozīcijām uz 131.vietu.

Federers desmito reizi pēc kārtas iekļūst "Australian Open" pusfinālā 23.01.2013

Austrālijas atklātā tenisa čempionāta pusfinālā desmito reizi pēc kārtas trešdien iekļuva slavenais šveicietis Rodžers Federers, kurš 33.reizi karjerā spēlēs kāda "Grand Slam" turnīra finālā.

Džokovičs ar fantastisku uzvaru triumfē ATP sezonas noslēguma turnīrā 13.11.2012

Par ATP vīriešu tenisa sezonas noslēguma turnīra uzvarētāju pirmdien Londonā kļuva pasaules ranga līderis Novāks Džokovičs, kurš fantastiskā cīņā pieveica ranga otro numuru Rodžeru Federeru.

Federers trešo gadu pēc kārtas spēlēs ATP noslēguma turnīra finālā 12.11.2012

Šveices tenisists Rodžers Federers svētdien iekļuva ATP sezonas noslēguma turnīrā finālā, kurā spēlēs trešo gadu pēc kārtas.
Pusfināla cīņā Federers divos setos ar rezultātu 7-6 (7:5), 6-2 pārspēja britu tenisistu Endiju Mareju.

Federers no 'US Open' izstājas ceturtdaļfinālā; Rodiks oficiāli noslēdz karjeru 06.09.2012

No ASV atklātā tenisa čempionāta trešdien ceturtdaļfinālā izstājās ATP pasaules ranga līderis Rodžers Federers.

Federers un Marejs ar pārliecinošām uzvarām sāk ASV tenisa čempionātu 28.08.2012

2012.gada Londonas olimpisko spēļu finālisti Endijs Marejs un Rodžers Federers pirmdien ar uzvarām sāka ASV atklāto tenisa čempionātu.
Brits Marejs, kurš turnīrā izlikts ar trešo numuru, ar rezultātu 6-2, 6-4, 6-1 pārspēja Krievijas sportistu Aleksu Bogomolovu.

Federers atteicies nest Šveices karogu Londonas olimpiskajās spēlēs 24.07.2012

Pašreizējais ATP pasaules tenisa ranga līderis Rodžers Federers atteicies nest Šveices karogu Londonas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā, pirmdien paziņoja Šveices Olimpiskā komiteja.

Federers pārspēj Samprasa rekordu; Gulbim neliels kāpums ATP rangā 17.07.2012

Leģendārais šveiciešu tenisists Rodžers Federers pirmdien publicētajā ATP pasaules rangā saglabājis pirmo vietu, tādējādi tenisa tronī atrodoties jau 287 nedēļas, kas ir jauns rekords.

Federers turpina rakstīt tenisa vēsturi un atgūst pirmās raketes godu 09.07.2012

Slavenais Šveices tenisists Rodžers Federers svētdien kļuva par otro sportistu vēsturē, kurš spējis septiņas reizes uzvarēt prestižajā Vimbldonas turnīrā.

Federers astoto reizi karjerā iekļūst Vimbldonas čempionāta finālā 07.07.2012

Leģendārais šveiciešu tenisists Rodžers Federers piektdien astoto reizi karjerā iekļuva Vimbldonas čempionāta finālā.

Federers un Džokovičs tiksies Vimbldonas čempionāta pusfinālā 05.07.2012

Vimbldonas tenisa čempionāta pusfinālu trešdien pārliecinoši sasniedza vieni no favorītiem Rodžers Federers un Novāks Džokovičs.

Džokovičs, Federers un Južnijs pirmie iekļūst Vimbldonas čempionāta ceturtdaļfinālā 03.07.2012

Vimbldonas tenisa čempionāta ceturtdaļfinālā pirmdien iekļuva Novāks Džokovičs, Rodžers Federers un Mihails Južnijs.

Federers un Džokovičs pēc smagām uzvarām nodrošina tikšanos Francijas atklātā čempionāta pusfinālā 06.06.2012

Smagas uzvaras Francijas atklātā tenisa čempionāta ceturtdaļfināla spēlēs otrdien izcīnīja pasaules ranga līderis Novāks Džokovičs no Serbijas un šveicietis Rodžers Federers, kurus tagad gaida savstarpēja cīņa turnīra pusfinālā.

Federers un Džokovičs iekļūst 'French Open' ceturtdaļfinālā 04.06.2012

Par Francijas atklātā tenisa čempionāta vīriešu vienspēļu turnīra ceturtdaļfināla dalībniekiem svētdien kļuva šveicietis Rodžers Federers un pasaules ranga līderis Novāks Džokovičs.

Gulbis ATP rangā zaudējis sešas pozīcijas 16.04.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis jaunākajā, pirmdien publicētajā ATP pasaules rangā ieņem 84.vietu, kas ir kritums par sešām pozīcijām.